Opis poslova:

  • Feniranje kose
  • Šišanje kose
  • Farbanje kose

Uslovi rada su:

  • Minimum III stepen stručne spreme (poželjno završena škola ili kurs frizerskog smera)
  • Neophodno radno iskustvo (poželjno više od 2 godine)
  • Ljubaznost, kreativnost, odgovornost i profesionalni pristup poslu
  • Spremnost za samostalni i timski rad

Nudimo:

  • Redovna primanja i visokokotirajuća zarada zavisno od iskustva i stručnosti - dogovor
  • Dugoročno zaposlenje, ugovor o radu
  • Rad u smenama 08h-15h i 14h-20h
  • Mogućnost konstantnog učenja i usavršavanja
  • Rad u skladnom timu i dinamičnom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu doneti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd ili proslediti na e-mail adresu:

poslovi@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060/3313666;

011/2683-486;

Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Gradovi
Beograd
Novi Beograd

Pozicije posla

Frizer/ka   1

Kategorije
  • Briga o lepoti
Obrazovanje
  • Srednja škola