Potrebno je 5 izvršilaca posla

Mesto rada: Slovenija

Opis posla:

  • Servis i puštanje u pogon rashladnih uređaja, rashladnih komora i vitrina
  • Servis klimatizacijskih uređaja, montaža i puštanje u pogon
  • Montaža rashladne opreme i klimatizacijskih uređaja
  • Pružanje tehničke podrške

Mogu konkurisati kandidati:

  • Koji poseduju EU dokumenta - EU pasoš ili EU ličnu kartu koji važi najmanje godinu dana
  • Koji poseduju dokumenta zemalja koje nisu u EU koji važi najmanje godinu dana

Uslovi rada:

  • SSS elektrotehničkog ili mašinskog usmerenja
  • Minimum 2 godine radnog iskustva na navedenim poslovima
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Poznavanje tehnike hlađenja, klimatizacije, grejanja i automatike u građevinarstvu
  • Prednost imaju kandidati sa višegodišnjim iskustvom u dijagnozi kvarova i servisa
  • HVAC/R opreme
  • Prednost (nije uslov) je posedovanje uverenja o osposobljenosti za rad s freonima
  • Odgovornost i stručnost
  • Pozitivnost, energičnost, ozbiljnost, samoinicijativnost, samostalnost u radu
  • Spremnost na dinamičan timski rad
  • Brzina i spretnost u obavljanju zadataka
  • Precizna, pouzdana, fleksibilna i motivisana osoba
  • Motivisanost za dodatna školovanja i edukacije
  • Kandidati koji nisu osuđivani niti pod istragom

Obezbeđuje se:

  • Stimulativno i redovno plaćanje
  • Mogućnost napredovanja
  • Izrada radnih dokumenta i prateća dokumentacija
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme
  • Bezbednost i zdravlje na radu i isti status građana zemlje zaposlenja

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu:

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu Zakona.

Za više informacija pozovite:

060 33 13 666

Gradovi
Slovenija - Svi gradovi

Pozicije posla

Frigomehaničar za Sloveniju   5

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola