Mesto rada: Subotica

Opis posla:

  • Planiranje, organizacija, vođenje i nadzor radne aktivnosti osoblja
  • Planiranje, organizacija i nadzor utrošaka materijalnih i finansijskih sredstava
  • Komunikacija sa dobavljačima, kontrola nabavke robe
  • Utvrđivanje početka i završetka rada objekta
  • Upravljanje i odlučivanje o broju i dinamici zapošljavanja sezonskih radnika
  • Nadgledanje pripreme jela, pića, usklađivanje sa normativima

Uslovi:

  • Srednja ili viša stručna sprema, ugostiteljskog smera
  • Potrebno 2 godine radnog iskustva na poslovima HORECA
  • Dobre organizatorske sposobnosti
  • Znanje engleskog jezika
  • Znanje rada na računaru (Office paket, Micros, Materials control)

Sposobnosti:

  • Poznavanje i praćenje zakonskih propisa iz materijalnog i finansijskog poslovanja
  • Poznavanje poslovnih običaja u ugostiteljstvu
  • Profesionalnost i kreativnost u radu

Zaposlenima nudimo:

  • Atraktivnu zaradu
  • Bonus za postignute rezultate
  • Poslovno usavršavanje u oblasti ugostiteljstva
  • Rad u dinamičnom i prijateljskom okruženju

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adresu: berzaposlova@partners-orka.co.rs ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 064/0680-969; 060/331-3666; 011/2683-486; Internet stranica: http://partners-orka.co.rs/

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

F&B Menadžer (za hranu i piće)   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola