Broj izvršilaca: 5

Mesto zaposlenja: Beograd

Opis posla:

  • Izrada i sklapanje elektrosklopova u pogonu
  • Montaža, održavanje i servis na terenu.

Uslovi za kandidate:

  • SSS, elektrotehničar
  • Radno iskustvo u struci min. 2 godine
  • Iskustvo u radu sa ručnim alatima
  • Aktivan vozač B kategorije
  • Psihofizička sposobnost za rad na visini.

Nudimo:

  • Rad u afirmisanoj kompaniji
  • Pozitivna radna atmosfera
  • Dinamično okruženje i rad na pretežno unikatnim poslovima
  • Mogućnost zarade po učinku i zarade za dodatno angažovanje

Odgovornosti:

  • Realizacija posla u zadatom kvalitetu i rokovima
  • Primena mera bezbednosti i zdravlja na radu
  • Ispunjavanje zahteva zakonskih i internih propisa i procedura
  • Poštovanje i očuvanje ugleda poslodavca

Profil radnika:

  • Odgovornost i tačnost
  • Savesnost u obavljanju posla
  • Konkursi su otvoreni i za kandidate sa invaliditetom, one vrste koja ne onemogućava izvršavanje ove vrste radnih zadataka.

Napomena:

  • U razmatranje se uzimaju samo kandidati čije biografije ispunjavaju gore navedene uslove.

Zainteresovani kandidati svoje radne biografije mogu poslati putem elektronske kontakt forme, ili se prijaviti lično u prostorijama

Agencije Partners & Orka,

Durmitorska 14, S

avski venac, Beograd,

svakog radnog dana od 09 do 16h.

Kandidati radne biografije mogu slati na:

office@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone:

011/2683-486 ili 064/126 00 55

Kandidati koji svoje radne biografije dostavljaju elektronskim putem, saglasni su da se njihovi lični podaci mogu koristi u procesu selekcije i regrutacije kandidata, u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas aktuelan 30 dana od dana postavke.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektrotehničar   1

Kategorije
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola