Lokacija: Beograd i okolina

Broj izvršilaca:20

Opis posla:

  • Poslovi elektro montaže na objektima
  • Popravke postojećih elektro instalacija
  • Izrada el. ormara
  • Zamena tabli sa osiguračima
  • Opravke curenja i sl.
  • Postavljanje uzemljenja
  • Montaža različitih vrsta rasvete

Uslovi:

  • Treći ili četvrti stepen stručne spreme
  • Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Osmočasovno radno vreme
  • Početna plata 45.000 dinara
  • Prekovremeni i terenski rad se dodatno plaća

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon:

0641260055

0112683486

Gradovi
Beograd
Grocka
Zemun
Mladenovac
Obrenovac

Elektromonter za telekomunikacije i pomoćni elektromonter   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola