Mesto rada: Beograd (radionica, Krnjača) ili Crna Gora (teren)

Opis posla:

  • Poslovi elektro montaže na objektima kao što su prodavnice, fabrike,kancelarije i sl.
  • Popravke postojećih elektro instalacija
  • Izrada el. ormara
  • Zamena tabli sa osiguračima
  • Opravke curenja i sl.
  • Postavljanje uzemljenja
  • Montaža različitih vrsta rasvete

Uslovi rada:

  • Minimum godina radnog iskustva na navedenim poslovima
  • SSS

Nudi se:

  • Zarada (po dogovoru (veća zarada za rad na terenu))
  • Radno vreme u dve smene po 8h
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:

Kandidati koji prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefon

060 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektromonter   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola