Mesto rada: BEOGRAD i NEMAČKA

Opis poslova:

  • Izvođenje električnih instalacija na različitim objektima kao što su stambene zgrade, bolnice, trgovinski centri, stadioni, hoteli itd.
  • Izvodimo kako klasične energetske, tako i istalacije za dojavu požara, dojavu provale, video nadzora, kompjuterske itd.

Uslovi rada su:

  • Lica struke: elektroinstalatera, elektrotehničara, elektromehaničara, elektrotehničara energetike, elektrotehničara automatike, elektromontera mreža i postrojenja
  • Radno iskustvo od minimum 6 meseci do jedne godine za kandidate za obuku
  • Radno iskustvo od minimum 3 godine na istim poslovima za direktan plasman

Poslodavac obezbeđuje:

  • Ugovor o radu na određeno vreme sa tendencijom stalnog zaposlenja
  • Kandidati koji prođu probni rad od 30-90 dana u Srbiji odvode se na osnovu detašmana u Nemačku na rad
  • Obezbedjuje se smeštaj, izrada radnih dokumenta i viza, prevoz za rad van zemlje, kandidati koji ne prođu probni rad i obuku radno angažovanje nastaviće u Srbiji

Kandidati koji prijave CV ili biografiju prosleđuju putem elektronske pošte ili dostavljaju lično na adresu Durmitorska 14 Beograd, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu slati putem e-maila:

hr@partnes-orka.co.rs

Kontakt telefon za bliže informacije od poslodavca dobijate u agenciji:

011/2683486

Primaće se isključivo prijave koje ispunjavaju uslove rada i kandidati će biti prosleđeni poslodavcu na direktan razgovor.

Gradovi
Beograd
Inostranstvo

Električar/elektromonter sa radnim iskustvom ili bez iskustva   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola