Lokacija rada: Beograd i okolina

Opis posla:

  • Distribucija prodaje pečenog mesa
  • Saradnja sa ketering službama, hotelima, restoranima,
  • Organizacije svadbi, rodjendana i raznih vrsta proslava

Uslovi rada:

  • SSS
  • Poželjno je iskustvo rada u ugostiteljstvu (restorani, diskonti pića itd.)
  • Poželjno iskustvo komercijaliste
  • Obezbeđenjo vozilo firme za iskusne komercijaliste
  • Mogućnost posedovanja sopstvenog auta za rad

Nudi se:

  • Fleksibilno radno vreme
  • Zarada od 40.000 RSD
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:

Kandidati, koji prijave putem elektronske pošte, saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua i prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060/331-3666

064/126-0055

Gradovi
Beograd
Grocka
Zemun
Mladenovac
Obrenovac
Šimanovci

Pozicije posla

Distributer prodaje pečenog mesa   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola