Mesto rada: Beograd

Opis posla:

  • Priprema i izrada tehničke dokumentacije
  • Praćenje i organizacija proizvodnje

Uslovi rada:

  • Visoka stručna sprema, Diplomirani mašinski inženjer
  • 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Rad u programu AutoCad
  • Pouzdanost u radu, preciznost i analitičnost
  • Spremnost za timski rad i komunikativnost
  • Rad na računaru
  • Znanje engleskog jezika
  • Vozačka dozvola B kategorije

Nudi se:

  • Radni odnos na određeno, uz mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa nakon probnog rada u periodu od 3 meseca
  • Fiksno radno vreme i zarada u dogovoru sa poslodavcem

Napomena:

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu Durmitorska 14, Beograd radi intervjua i prosledjivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666

011 26 83 486

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Diplomirani mašinski inženjer (m/ž)   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet