Zemlja rada: Republika Hrvatska

Mesto rada: Ludbreg

Primaju se kandidati sa srpskim pasošima i pasošima zemalja EU

Opis posla:

  • priprema i montaža cevovoda kao i pripadajućih armatura po tehničkom nacrtu izometrije
  • Firma preko detašmana odvodi radnike na rad u Nemačku;

Uslovi:

  • KV/SSS/VKV bravar, strojobravar, strojarski tehničar ili srodni profil strojarskog usmerenja
  • Dobro poznavanje tehničkog nacrta - izometrije, samostalno i tačno izračunavanje svih segmenata po izometriji, montaža pripremljenih cevovoda i armatura

Poslodavac obezbeđuje:

  • Poslodavac osigurava i plaća smeštaj radnika;
  • Mesečna zarada od 8,00EUR do 15,00EUR zavisno od kompetencija i stručnosti radnika;
  • Osigurava i plaća izradu potrebne dokumentacije i sertifikata;
  • Osigurava prevoz od sedišta preduzeća do mesta rada;

Prednost:

  • iskustvo rada u hemijskim industrijama, termoelektranama, nuklearnim elektranama, poznavanje nemačkog jezika- govorni i pisani, čitanje izometrije 100%, mogućnost koordiniranja rada jedne celovite ekipe radnika

  • Od 8,00 - 15,00 EUR zavisno od kompetencija i stručnosti radnika.
  • Osigurava i plaća potrebnu dokumentaciju i sertifikate;
  • Osigurava prevoz od sedišta preduzeća do radnog mesta;

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

berzaposlova@partners-orka.co.rs

trebaju dostaviti:

Radnu biografiju CV

i kopiju pasoša (prvu stranu);

Bliže informacije se mogu dobiti na kontak telefon:

064/0680-969, 011/2683 486

ili doći lično u

Durmitorsku 14, Beograd.

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumentaciju.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Hrvatska - Svi gradovi

Pozicije posla

Cevar–Izometričar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola