Lokacija rada: Minhen i ostali gradovi

Više izvršilaca

Opis posla:

  • Poslovi na montiranju industrijskih postrojenja
  • Izrada i obrada metalnih konstrukcija
  • Rad u novim industrijskim pogonima

Uslovi:

  • Kv bravar
  • Radno iskustvo min 3-5 godina na istoj poziciji
  • Prednost znanje nemačkoj jezika

Poslodavac nudi:

  • Neto satnica od 12-14e u zavisnosti od radnog iskustva
  • Ugovor o radu
  • Izrada radne i boravišne dozvole
  • Obezbeđen smeštaj i prevoz do posla i nazad
  • Oprema za rad, bezbednost i zdravlje na radu
  • Radno sati 9-10h u zavisnosti od gradilišta i objekta na kome se izvode radovi
  • Radne subote
  • Cca 200 sati mesečno

Za bliže informacije možete nas kontaktirati putem telefona

060 32 999 34 tel/viber/whatsapp

ili poslati Vašu biografiju na datu e-mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Agencija zadržava pravo odabira, selekcije i kontaktiranja kandidata koji uđu u uži krug.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao!

Kandidati koji nemaju CV, mogu popuniti formular na našem sajtu kako bismo prosledili poslodavcu http://partners-orka.co.rs/partnersorka-cv-online-upitnik/

Napomena: Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka ličnosti i saglasni su da podaci koji se elektronski prosleđuju mogu biti dalje obrađivani, posleđivani u svrhu posredovanja pri zapošljavanju.

Oglas aktuelan do popune!

Gradovi
Nemačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Bravar (m/ž) - Nemačka   7

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola

Do popune