Broj izvršilaca : 5

Mesto rada : Beograd i povremeno na terenu

Opis posla :

  • Istovar i utovar opreme, alata i čelične konstrukcije
  • Sečenje i brušenje čelične konstrukcije, izrada i montaža opreme, delova i čelične konstrukcije
  • Priprema opreme, delova i predmontažnih blokova za montažu i opremanje istih montažnim pomagalima itd.

Uslovi rada :

  • KV, VKV
  • Iskustvo na izradi i montaži čeličnih konstrukcija, cevovoda, opreme i sl.
  • Poznavanje čitanja tehničkih crteža,
  • Radno iskustvo minimalno 1 godina,
  • Sposobnost za rad na visini,
  • Kandidat ne sme biti osuđivan za krivična dela.

Obezbeđuje se :

  • Ugovor o radu sa tendencijom stalnog zaposlenja,
  • Redovna zarada, srazmerna iskustvu i stručnosti kandidata,
  • Rad u uspešnoj domaćoj kompaniji.

Napomena :

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Zainteresovani kandidati svoju radnu biografiju mogu dostaviti na mail adresu:

ljudskiresursi@partners-orka.co.rs

Informacije na telefone:

011/2683-486 ili

065/5612-789

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji uđu u uži izbor

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Bravar - monter sa iskustvom   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola