Zemlja rada: Crna Gora

Mesto rada: Podgorica

Opis posla:

  • Obrada, izrada i priprema bravarskih elemenata po crtežu
  • Terenska ugradnja bravarije
  • Zavarivanje čeličnih konstrukcija

Uslovi:

  • Iskustvo najmanje 3 godine na istim poslovima
  • Priučeni bravar
  • Sposoban za rad na visini
  • Savesni, vredni i odgovorni radnici

Nudimo:

  • Prijava radnog odnosa
  • Obezbeđen smeštaj
  • Radno vreme 10h
  • Mesečna zarada u iznosu od 1.5-3 Eur po satu rada

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na e-mail adresu: poslovi@partners-orka.co.rs ili doći lično u prostorije Agencije Partners & Orka, Durmitorska 14, Beograd, svakog radnog dana u periodu od 9 do 16h.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone 011/2683486, 011/3611331, 061/223-6527 ili 064/0680-969

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Bravar   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola