Zemlja rada: Slovačka

Mesto rada: Bratislava

Primaju se kandidati sa pasošem zemlje EU

Potrebno je više izvršilaca posla

Uslovi za kandidate i opis posla:

  • Potrebni su radnici za berbu voća; Posao nije fizički težak. Voće koje se bere pakuje se u ambalažu koja se nalazi na manjim pokretnim vozovima, koji se kreću kroz vrstu
  • Kandidati moraju da poseduju EU pasoš ili da imaju važeću radnu dozvolu za teritoriju Slovačke
  • Poželjno je radno iskustvo
  • Min SSS

Poslodavac obezbeđuje i nudi se:

  • Mesečna početna zarada je 4eur po satu neto
  • Obezbeđen smeštaj, par metara od mesta rada u trošku poslodavca (kuće sa sobama, kuhinjama, kupatilima)
  • Radno vreme 8h-9h sa pauzama, subota prepodne je radna, nedelja je slobodan dan
  • Zdrastveno osiguranje, socijalno i ostale poreze poslodavac plaća za kandidata
  • Ugovor o radu je na min 3 meseca
  • Tretman radnika jednak tretmanu građana zemlje rada

Zainteresovani kandidati na mail adresu:

posaoprijava11@gmail.com

trebaju dostaviti

Radnu biografiju – CV i kopije pasoša;

Poslodavac zadržava pravo da kontaktira samo kandidate koji ispunjavaju uslove za rad i ozbiljne kandidate koji dostave traženu dokumntaciju.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Primaju se samo ozbiljni kandidati za rad kao što i kompanija garantuje sigurnosti ozbiljnost u radu.

Gradovi
Slovačka - Svi gradovi

Pozicije posla

Berač voća   1

Kategorije
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola