Lokacija: Pančevo, Beograd

Opis posla:

  • Zidarski, građevinski, radovi na objektima visokogradnje i niskogradnje.
  • Tesarski poslovi na gradilištu.

Uslovi rada:

  • Lica od osnovne škole do SSS.

Nudimo:

  • Zarada: 300-350 din/h
  • Radno vreme: 07-17h
  • Dva obroka
  • Ugovor o radu na neodređeno vreme

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska br. 14

u periodu od 9 do 16h ili proslediti na e-mail adresu:

office@partners-orka.co.rs

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

011 26 83 486;

064 126 00 55.

Kandidati koji prijave prosledjuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosledjivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Gradovi
Beograd
Pančevo

Pozicije posla

Armirači/Tesari/Zidari   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Osnovna škola