preko 10 izvršilaca, Stokholm, Geteborg

Opis posla:

  • Pravljenje i priprema armature za ugradnju u građevinski objekat;
  • Armirački radovi (vezivanje, prekrajanje i ugrađivanje armature);

Uslovi rada:

  • EU pasoš ili hrvatski;
  • Poželjno znanje engleskog jezika;
  • Radno iskustvo, min 2 godine;

Zaposlenima nudimo:

  • Plata 10-11 EUR po satu;
  • Smeštaj i prijava obezbeđena;
  • 3x godišnje prevoz do zemlje porekla plaćen;
  • Obezbeđen prevoz do posla i nazad;
  • Max fond sati- 200 mesečno

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoju radnu biografiju mogu proslediti na e-mail adrese:

hr@putdoposla.com

ili je doneti lično u Durmitorsku 14, od 9 do 16 časova.

Kandidati koji prijave dostavljaju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanje kandidata na osnovu zakona o zaštiti podataka.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone

064/126-00-55; 011/2683-486 ili 064/06-08-969, 011-361-12-54, ili pitem Viber-a na broj: +38164/126-00-55

Internet stranica:

Gradovi
Inostranstvo

Pozicije posla

Armirači   1

Kategorije
  • Građevina i geodezija
Obrazovanje
  • Osnovna škola