Mesto rada: Beograd (Vračar, Savski venac, Novi Beograd, Zemun, Palilula)

Opis posla:

  • Obavljanje poslova vezanih za nekretnine

Uslovi rada:

  • Licenca agenta za nekretnine
  • Poželjno radno iskustvo vezano za prodaju, nekretnine

Nudi se:

  • Radno vreme (6h ili po dogovoru)
  • Zarada na procenat (70% od ukupne zarade)
  • Prijava radnog odnosa

Napomena:

Kandidati koji se prijave putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

ponudaposlova@partners-orka.co.rs

Kandidati prijave mogu dostaviti lično na adresu

Durmitorska 14, Beograd

radi intervjua prosleđivanja kandidata poslodavcu na probni rad.

Bliže informacije se mogu dobiti na kontakt telefone:

060 33 13 666; 064 126 00 55

Gradovi
Beograd
Zemun
Novi Beograd

Pozicije posla

Agent za nekretnine sa licencom   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 25 dana