Lokacija rada: Novi Beograd, Niš

Opis posla:

  • Primanje dolaznih poziva i pružanje usluga na nemačkom jeziku.

Uslovi:

  • Poznavanje nemačkog jezika B2-C2
  • SSS
  • Otvoren ka učenju i sticanju potrebnih veština
  • Poznavanje rada na računaru
  • Poželjno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Poslodavac nudi:

  • ugovor o radu na neodređeno vreme nakon uspešno završene obuke
  • visokokotirajuća zarada - 100.000 din + bonusi
  • obezbeđena plaćena obuka u trajanju od mesec dana
  • Rad u smenama 8h, 5 dana u nedelji
  • Mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja

Sticanje prvog radnog iskustva zaista može biti sjajno ukoliko svoju karijeru započinjete radom kod nas!

Napomena:

Kandidati koji su zainteresovani za ovu vrstu radnog angažovanja i ispunjavaju uslove konkursa svoje radne biografije mogu proslediti na email adresu:

zaposlenje@partners-orka.co.rs

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije i prosleđivanja kadrova u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti.

Oglas je aktuelan 30 dana od dana postavke oglasa.

Usluge agencije su besplatne za kandidate koji potražuju posao.

Gradovi
Niš
Novi Beograd

Pozicije posla

Agent korisničke podrške na nemačkom jeziku (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana