Uslovi:

  • viša škola ekonosmske struke (VI stepen stručne spreme),
  • najmanje 5 godina radnog iskustva od čega 3 godine na istim ili sličnim poslovima za koje je konkurs raspisan;

Za kandidate je poželjno ispunjavanje sledećeg kriterijuma:

  • poznavanje rada na računaru u programu Pantheon,
  • poznavanja pogonskog računovodstva,
  • poznavanje računovodstva iz oblasti poljoprivrede i građevinarstva.

Opis poslova radnog mesta:

  • Obavlja poslove unutrašnje kontrole iz oblasti materijalno-finansijskog poslovanja,
  • Kontrola svih stanja na kontima Društva,
  • Izrada periodičnih obračuna i završnog godišnjeg računa,
  • Prati pravnu regulativu iz oblasti knjigovodstva i važeće propise knjigovodstvenog i finansijskog poslovanja,
  • Obaveštava o svom radu Direktora društva i izvršnog Direktora,
  • Učestvuje u redovnim i vanrednim popisima opreme i druge imovine Društva, u skladu sa Odlukom direktora Društva,
  • Kompletirane račune podnosi na overu odgovornim rukovodiocima,
  • Vodi glavnu knjigu i analitiku kupaca i dobavljača na računaru, kao i knjigu osnovnih sredstava,
  • Odgovoran je za ažurnost glavne knjige i analitike kupaca i dobavljača,
  • Ispostavlja knjižna zaduženja, odobrenja i izlaznih faktura,
  • Pravi naloge za kompenzacije sa kupcima i dobavljačima,
  • Vođenje PDV knjiga i popunjavanje obrazaca za PDV knjigovodstvo,
  • Priprema dokumentaciju za revizorsku kuću i učestvuje u izradi revizije, po potrebi,
  • Knjiženje svih poslovnih promena Društva.

Prijave na oglas sa CV-om podneti najkasnije do 20.01.2019.  godine, na adresu u Novom Sadu, ul. Bulevar Vojvode Stepe br. 52 sa naznakom za konkurs kod DOO „PAN HARVEST“ Gakovo

ili pošaljite prijavu elektronskim putem.

Kontakt telefon: 021/382-9920

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Šef knjigovodstva - Samostalni knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Viša škola