USLOVI:

  • VII SSS ekonomske, agro-ekonomske ili poljoprivredne struke,
  • bez iskustva.

Opis poslova radnog mesta:

  • Vrši ugovaranje svih vrsta repromaterijala i gotovih proizvoda potrebnih za proces proizvodnje i dalju prodaju,
  • Dogovara nabavku rezervnih delova za tekuće i investiciono održavanje i operativno sprovodi njihovu nabavku, te vrši ugovaranje svih vrsta repromaterijala i gotovih proizvoda potrebnih za proces proizvodnje i dalju prodaju,
  • Predlaže uslove nabavke osnovnih sredstava i učestvuje u izboru najpovoljnije ponude,
  • Prati tržišne cene materijala,
  • Vrši nabavku kancelarijskog materijala i sredstava reprezentacije,
  • Prati kretanje i obradu dokumentacije,
  • Ugovara transport i prijem ugovorenih repromaterijala i gotovih proizvoda,
  • Učestvuje kod izbora najpovoljnije ponude,
  • Vrši ugovaranje prodaje proizvoda,
  • Organizuje rad kod isporuke gotovih proizvoda,
  • Prati naplatu prodatih proizvoda,
  • Učestvuje u izradi proizvodno finansijkog plana,
  • Učestvuje u organizaciji magacinske službe,
  • Odobrava nabavku po osnovu izdatih trebovanja, odgovara za njenu tačnost,
  • Vodi računa o redovnom ažuriranju komercijalnih dokumenata,
  • Obavlja i druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca,
  • Učestvuje u redovnim i vanrednim popisima opreme i druge imovine Društva, u skladu sa Odlukom direktora Društva,
  • Svakodnevno primenjuje i odgovara za sprovođenje mera bezbednosti i zdravlja na radu i protivpožarne zaštite,
  • Za svoj rad neposredno odgovara komercijalnom direktoru.

Prijave na oglas podneti najkasnije do 31.01.2019. godine, na adresu:

DOO „PAN HARVEST“ GAKOVO, Novi Sad, ul. Bulevar vojvode Stepe br. 52 ili

klikom na dugme "APLICIRAJ"

Kontakt telefon: 021/3829920

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Referent nabavke i prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Poljoprivreda i šumarstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet