Šta će biti tvoja zaduženja?

  • obavljanje telefonskih poziva i komunikacija sa klijentima (ne radi se o telefonkoj prodaji)
  • unos dnevnih rezultata u program
  • posao se obavlja iz kancelarije

Šta nudimo?

  • prijatno radno okruženje
  • stručnu obuku i podršku u toku rada
  • profesionalnu plaćenu obuku
  • fiksnu zaradu + bonuse
  • nagrade za postignute rezultate i jubileje, kao i poklone za rođendan i praznike
  • mogućnost full time ili part time zaposlenja (4h, 6h ili 8h)
  • mogućnost za profesionalni rast i napredak u okviru kompanije
  • putovanja u zemlji i inostranstvu zbog seminara i team building-a

Šta očekujemo od tebe?

  • razvijene komunikativne sposobnosti
  • poželjno iskustvo rada u call centru, ali nije presudno
  • motivisanost i želja na sticanjem novih znanja i veština
  • efikasan i odgovoran pristup radu

Ukoliko želiš da zajedno rastemo, prijavi se, očekujemo te!

kontakt@oxyint.rs

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži krug selekcije kandidata.

Gradovi
Beograd
Kragujevac
Niš
Smederevo
Novi Sad

Pozicije posla

Operater u call centru (m/ž)   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola