(više izvršilaca)

(mesto rada Beograd)

Opis posla:

  • Komunikacija telefonskim putem sa potencijalnim klijentima u cilju realizacije prodaje
  • Ispitivanje potreba klijenata i pružanje rešenja relevantnih za zadovoljenje istih kroz portfolio usluga kompanije
  • Savetovanje potencijalnih klijenata o unapređenju poslovanja I smanjenju rizika
  • Zaključivanje ugovora

Uslovi:

  • Minimum V stepen stučne spreme
  • Poželjno jedna godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Vrlo dobro poznavanje MS office-a

Nudimo:

  • Dobre uslove rada
  • Zagarantovanu mesečnu zaradu + bonusi
  • Punu prijavu na penziono osiguranje za nezaposlena lica
  • Rad u jednoj smeni
  • Rad na duži vremenski period

Ako ste komunikativni, željni dinamičnog posla, ličnog i profesinalnog razvoja i imate sposobnost da sami sebi postavlite ciljeve i zadatke na bazi razvojnog plana kompanije, pošaljite svoju radnu biografiju elektronskim putem na e-mail adresu:

aleksandar.milosevic@vemisgroup.com

Prijavu na konkurs možete izvršiti direktnim kontaktom na telefon:

+381 (60) 3060 295

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Konsultant u telefonskoj prodaji (m/ž)   1

Kategorije
  • Telekomunikacije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Viša škola