Opis posla:

  • poslove prijema, otpreme i razvođenja pošte;
  • komunikacija i korespodencija sa strankama;
  • organizacija sastanka u skladu sa nalozima direktora;
  • izdavanja profaktura i faktura i vođenje evidencije o istom, kao i pripremu za plaćanje po nalogu direktora;
  • vođenje evidencije o obavezama kupaca ka ovom privrednom društvu (stanje valute);
  • vođenje evidencije o obavezama ovog privrednog društva ka dobavljačima (stanje valute);
  • vođenje evidencija o nabavci, prometu, zalihama, nenaplaćenim potraživanjima i neplaćenim obavezama;
  • pripremanje poslovne dokumentaciju za predaju knjigovodstvu;
  • vođenje evidencije o plaćanju troškova poslodavca;
  • nabavka kancelarijskog materijala u skladu sa potrebama poslovanja, uz saglasnost direktora;
  • vođenje brige i održavanje higijene u radnom prostoru.

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme
  • Poželjno iskustvo u administraciji
  • Rad na računaru (MS Office)
  • Izražene organizacione i komunikacione sposobnosti
  • Analitičnost i preciznost u obavljanju radnih zadataka

Nudimo:

  • Redovnu početnu zaradu od 50.000 rsd
  • Radno vreme od 8h do 16h, svaka druga subota 4h dnevno
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost stručnog usavršavanja i napredovanja

Kandidati mogu da se prijave na oglas preko broja

+381 11 425 05 21;

+381 64 659 88 17;

+381 60 714 00 02;

+381 60 614 00 09;

+381 60 354 15 82;

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovni sekretar (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 18 dana