Portalu za organizaciju venčanja potrebno pojačanje na poziciji menadžera prodaje.

Potrebni su obrazovani, komunikativni i vredni saradnici.

Naš cilj je kreiranje regionalno prepoznatljivog brenda i jedinstvenog mesta za pretragu svih usluga u oblasti organizacije venčanja.

Opis posla:

  • Aktivno traženje i angažovanje novih klijenata Vođenje pregovora i zaključivanje ugovora
  • Praćenje tržišnih trendova i prilagođavanje prodajnih strategija
  • Komunikacija sa mladencima i pomoć oko organizacije venčanja
  • Kreiranje i implementacija marketinških kampanja u saradnji s timom marketinga

Uslovi:

  • Radno vreme: Puno radno vreme
  • Ugovorena zarada: Konkurentna, uz bonusne pakete
  • Slobodni dani: Po dogovoru
  • Adresa: Fleksibilna - Beograd (Rad iz kancelarije, povremen rad na terenu ili od kuće)

Nudimo:

  • Podršku, obuku, stručno usavršavanje i profesionalni razvoj
  • Fiksnu naknadu plus bonuse po postignutom rezultatu
  • Rad u kancelariji i na terenu Inspirativnu radnu atmosferu i timsku podršku
  • Dodatne kurseve iz različitih oblasti koji ti mogu pomoći u tvom profesionalnom rastu i razvoju.

Kontakt:

060/090-4470, 060/614-0009, 060/354-1582

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer prodaje (m/ž)   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 26 dana