Opis posla - planiranje i organizacija čišćenja:

  • facility menadžer je odgovoran za planiranje rasporeda čišćenja zajedničkih prostora u stambenom kompleksu, kao što su hodnici, stepeništa, dvorišta i spoljašnjeg održavanja ulaza. To uključuje određivanje učestalosti čišćenja i vrste potrebnih usluga.
  • angažiranje čistača: facility menadžer može biti zadužen za angažovanje i nadzor spoljnih čistačkih usluga ili unutrašnjeg osoblja koje će obavljati čišćenje zajedničkih prostora. To može uključivati proveru kvalifikacija, pružanje obuke i nadzor njihovog rada.
  • praćenje standarda higijene: osiguranje da se svi zajednički prostori održavaju prema odgovarajućim higijenskim standardima. To uključuje redovnu inspekciju prostora kako bi se identificirali potencijalni problemi ili nedostaci i poduzimanje odgovarajućih mera za njihovo rešavanje.
  • upravljanje otpadom: osiguranje da se otpad pravilno odlaže i reciklira u skladu s lokalnim propisima. To može uključivati postavljanje kontejnera za smeće, organizaciju redovnog odvoza otpada i sprovođenje edukacije stanara o pravilnom odlaganju otpada.
  • praćenje sigurnosti čišćenja: osiguranje da se čišćenje sprovodi na siguran način kako bi se izbegle povrede ili štete. To može uključivati pravilnu upotrebu opreme za čišćenje, osiguranje prolaza i evakuacije tokom čišćenja i identifikaciju i uklanjanje potencijalnih opasnosti.

Uslovi koji se nude kandidatu:

  • neto plata: početna plata 100.000 rsd
  • besplatan bazen
  • popusti u radnjama na teritoriji opštine Stari grad
  • ulaznice za koncerte i kulturna dešavanja na teritoriji Beograda

Organizacija rada radno vreme:

  • pet radnih dana
  • prva smena od 07:00 - 15:00h
  • pauza od 30 minuta

Organizacija/pokrivanje troškova prevoza:

  • plaćena mesečna kartica zagradski prevoz

Period angažovanja (vrsta ugovora koja se nudi kandidatima):

  • ugovor o radu za zaposlene sa ambicijom dugogodišnje saradnje

Lokacija rada:

  • Beograd na vodi

Kontakt za prijavu:

0606140009

0603541582

0607140002

0607140003

0600904470

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Facility menadžer (m/ž)   1

Kategorije
  • Ostalo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 33 dana