Opis posla:

  • Statistička i dinamička analiza mehaničkih konstrukcija
  • Planiranje, rukovođenje i nadgledanje izrade mašina i postrojenja
  • Sistemsko ispitivanje proizvedenih komponenata
  • Organizovanje održavanja i remontnog obnavljanja mašine
  • Utvrđivanje kvarova i nadgledanje servisne intervencije
  • Projektovanje alata i procedura proizvodnje

Uslovi za kandidate:

  • Studenti završne godine mašinskog fakulteta
  • Nezaposlena lica do 30 godina starosti sa završenim mašinskim fakultetom
  • Analitičnost i smisao za pojedinosti
  • Sklonost timskom radu
  • Sposobnost jasnog pismenog i usmenog sporazumevanja
  • Spremnost na stalno usavršavanje
  • Znanje engleskog jezika
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Prijavite se za posao na brojeve telefona omladinske zadruge:

Tel: 011/754-11-76

Tel: 011/755-13-96

Mob.tel: 063/655-664

Mob.tel: 065/354-11-76

Mob.tel: 064/355-13-96

Mob.tel: 066/201-16-50

Mob.tel: 060/754-11-76

Prijave možete slati na e-mail adresu:

clanstvo@ozgrof.rs

Kandidati mogu posetiti prostorije Omladinske zadruge Grof, adresa je

Stevana Brakusa 6, TPC Stankom, Banovo Brdo.

Radno vreme:

pon-petak od 8h do 16h

subotom od 9h do 13h

Više o ponudi poslova na:

www.ozgrof.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer mašinstva   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet