Tražimo motivisane radnike koji imaju volju da rade tri meseca na poziciji terenskog predstavnika prodaje u Novom Sadu.

Uslovi:

  • Radno mesto: Novi Sad
  • Radno vreme: 8h dnevno radnim danima
  • Angažman je na tri meseca, mogućnost angažmana na duže ukoliko se kandidat dobro pokaže
  • Zarada je fiksna
  • Poželjno je da su kandidati radili nešto vezano za prodaju pića ili u kafiću, ali nije neophodno

Opis posla:

  • Terenski predstavnik promoviše i prodaje proizvode kompanije
  • Odgovara za realizaciju svojih ciljeva u prodajnim objektima na dodeljenom terenu
  • Obilazi objekte prema strogo definisanoj dnevnoj ruti
  • Priprema izveštaje, evidencije i planove po nalogu neposrednog rukovodioca
  • Ugovara saradnju s kupcima na dodeljenom terenu u skladu s komercijalnom politikom kompanije
  • Ostvaruje postavljene ciljeve u pogledu prodaje i volumena i prati ostvareni porast prodaje svakog dana, nedelje i meseca
  • Pravi porudžbenice prema kanalu prodaje, a na osnovu uvida u stanje zaliha kupca i trenda potrošnje – koristi prodajne alate
  • Izvršava aktivnosti dogovorene s kupcem, a prema zadatim rokovima, i pravovremeno obezbeđuje povratnu informaciju
  • Obezbeđuje zastupljenost artikala iz preporučenog asortimana po kategorijama objekata, optimalne zalihe proizvoda u objektima, sprovođenje strategije cena kompanije
  • Realizuje planirane marketinške aktivnosti
  • Zajedno s kupcem razvija zajedničke planove za aktivaciju u objektu
  • Dužan je da edukuje kupca o novim proizvodima, opremi i inicijativama
  • Identifikuje, istražuje i kontaktira potencijalne kupce, gradi pozitivne odnose koji će doneti buduću prodaju
  • Sarađuje s kolegama iz tima i drugih sektora na razmeni i prikupljanju informacija relevantnih za kupca
  • Upravlja imovinom kompanije (frižideri, espreso aparati, HHT uređaj, automobil, telefon i drugi)

Prijavite se za posao FLOTNA PRODAJA RENOMIRANE AUTOMOBILSKE FIRME na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-157

tel: +381 (11) 3650-159

mob. tel: 060/625-0007

mob. tel; 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

Radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Pošaljite Vašu CV biografiju na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Terenski predstavnik prodaje   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola