Izvestan je prijem u radni odnos.

Poželjno je da živite na Novom Beogradu, Zemunu ili Altini.

Opis poslova:

  • izrada potrebnih instalacija vode i struje za potrebe automata za samoposluživanje
  • montaža i demontaža automata za samoposluživanje na terenu
  • vođenje evidencije i unos podataka vezano za urađeni posao
  • kontrola uređaja i opreme
  • reparacija ,popravak i remont automata za samoposluživanje
  • mogućnost obavljanja radnih zadataka van sedišta preduzeća
  • testiranje urađenog posla i izvršene popravke
  • upoznavanje klijenata sa radom automata za samoposluživanje
  • izveštavanje nadređenog o promenama i završenim zahvatima
  • komunikacija sa klijentima
  • održavanje zaduženog vozila
  • odgovoran za finansijsko i robno stanje zaduženih sredstava za rad
  • čuvanje poslovne tajne
  • poštovanje propisanih procedura od strane Beoline trade doo i klijenata
  • očitavanje potrebne statistike i izveštavanje kao i odgovornost za tačnost podataka
  • pisanje radnih naloga, zapisnika, reversa
  • izveštavanje administratora o najavama i izveštajima
  • obavlja i druge poslove po nalogu direktora ili drugog neposrednog rukovodioca

Odgovornost:

  • Odgovoran je za blagovremeno i tačno izvršavanje poslova i radnih zadataka,finansijski i robno za zaduženo

Uslovi:

  • Rad na duži vremenski period
  • 8h sati rada, od 8h do 16h
  • Vozačka dozvola B kategorija
  • Potvrda da niste osuđivani ili kažnjavani
  • 30 000 hiljada plata mesečno
  • Poznavanje rada na računaru
  • SSS stručna sprema
  • Nije potrebno radno iskustvo

Prijavite se za posao TEHNIČAR AUTOMATA ZA SAMOPOSLUŽIVANJE na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Tehničar automata za samoposluživanje   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
Obrazovanje
  • Srednja škola