Potrebni radnici u proizvodnji čelika u fabrici blizu Subotice.

Uslovi:

  • Angažovanje na duži vremenski period
  • Cena radnog sata je 160 dinara
  • Srednja stručna sprema u oblasti metalurgije, elektrotehnike, elektromehanike
  • Tačan opis posla zavisi od sektora fabrike

Opis poslova:

  • Proučavanje tehnološkog postupka i usklađivanje: modela, ulivnog sistema, hranitelja i kalupnika sa istim
  • Kalupovanje komplikovanijih i složenijih kalupa
  • Oblaganje modela modelnim peskom, ubacivanje dopunskog peska i nabijanje ručnim i pneumatskim nabijačem
  • Kopanje nagiba, šluseva, vađenje slobodnih delova
  • Udaranje šifre šarže i interne lične oznake
  • Ukivanje, armiranje, zaprskavanje kalupa učvršćivačem i premazom, ulaganje i popuna jezgara i anferovanje
  • Sklapanje, osiguravanje, postavljanje na mesto livenja, obeležavanje i "pokrivanje" gotovog kalupa
  • Čišćenje radnog mesta i alata i vraćanje modela, ulivaka i štajgera
  • Složeni poslovi elektro održavanja na nivou celog pogona
  • Izrada projektnih zahteva za investicione radove iz oblasti elektrotehnike
  • Rad na automatizaciji proizvodnje
  • Održavanje trafo stanice i razvodnih ormara
  • Obilazak i vizuelni pregled visokonaponskih postrojenja
  • Koordinacija poslova sa ostalim poslovima održavanja i proizvodnje
  • Prikupljanje ponuda za izvršenje radova ili nabavku elektro opreme
  • Kontrola izvršenja radova od strane izabranog ponuđača
  • Otklanjanje elektro kvarova na mašinama i uređajima unutar fabrike
  • Zamena dotrajalih instalacija
  • Pružanje stručne pomoći neposrednim izvršiocima

Prijavite se za posao RAD U PROIZVODNJI ČELIKA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Bačka Topola
Subotica

Pozicije posla

Rad u proizvodnji čelika   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola