Mesto: Beograd

Omladinska i studentska Zadruga Bulevar Vam nudi posao u Beogradu i to na poziciji: Project Design Support.

Opis posla:

  • Razrada projektno - tehničke dokumentacije u svim fazama (IDR, IDP, PGD, PZI, PIO).
  • Grafička dorada i obeležavanje crteža, detalja, šema i specifikacija.
  • Predlaganje i izrada projektantskih rešenja delova projekta.
  • Unos podataka u interne baze, vodeći računa o rokovima za unos i kvalitetu unetih podataka.
  • Kreiranje prezentacija proizvoda i usluga.
  • Podrška kompanijskim poslovnim i administrativnim procesima.

Veštine potrebne za obavljanje posla:

  • Završene osnovne akademske studije Arhitektonskog fakulteta.
  • Znanje engleskog jezika (nivo B2 ili viši) je obavezno.
  • Znanje dodatnog jezika biće prednost prilikom odabira kandidata.
  • Odlično vladanje programom AutoCad.
  • Odlično vladanje programima iz MS Office paketa (Word, Excell, Powerpoint) i Adobe Photoshop.
  • Poželjno je i biće prednost prilikom odabira kandidata poznavanje i vladanje programima: Autodesk Revit, Autodesk 3Ds Max i Graphisoft Archicad.

Uslovi rada:

  • Hibridan način rada (delom od kuće, delom iz kancelarije).
  • Radno vreme 08-16h ili 09-17h.
  • Cena rada: 450din/h.
  • Posao podrazumeva rad na duže.

Zainteresovani kandidati na posao u Beogradu se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu: Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 6001 655

Email-om: poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Project Design Support   10

Kategorije
  • Dizajn
Obrazovanje
  • Fakultet
Status posla
  • Puno radno vreme
Smene
  • I smena

do isteka 32 dana