Potreban nam je jedan student za obavljanje privremenih poslova u odeljenju kvaliteta.

Uslovi:

  • Student koji treba da bude:
  • Tehničke struke (po mogućstvu)
  • Dobro poznavanje rada u Excelu, Word, Power point i na računaru uopšte
  • Sistematičan i detaljan student

Opis posla koji bi student obavljao, odnosi se na:

  • Unos i obrada podataka u Excelu
  • Kreiranje 2L izvestaja (SAP) – adekvatna obuka sa strane poslodavca
  • Izrada prezentacija za potrebe sektora
  • Prikupljanje podataka iz proizvodnje (na osnovu naloga rukovodioca)

Prijavite se za posao POSLOVI U ODELJENJU KVALITETA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel/fax: +381 (11) 3650-158

tel/fax; +381 (11) 3650-159

mob. info tel; 060/625-0007

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu:

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Poslovi u odeljenju kvaliteta - Studenti traženi   1

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
  • Ostalo
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola