Mesto rada: Kać

Opis posla:

  • Potrebni su nam radnici (m/ž) za poziciju operatera u kontroli kvaliteta komponenti i finalnog proizvoda u autoindustriji.
  • Testiranje proizvoda na funcionalnost.
  • Vizuelna kontrola kvaliteta proizvoda.
  • Vođenje evidencije o rezultatima kontrole na dnevnom nivou i predavanje izveštaja tehničaru kontrole kvaliteta.

Uslovi:

  • Poželjno je posedovanje vozačke dozvole B kategorije.
  • Osnovno poznavanje rada na računaru.
  • Rad vikendom i treća smena + 26%.
  • Prevoz organizovan službenim vozilom od glavne autobuske stanice Novog Sada do fabrike i nazad.
  • Mesto rada: Kać.

Satnica: 450din/h

Zainteresovani kandidati na posao za studente se mogu prijaviti Omladinskoj i studentskoj zadruzi na sledeće načine:

Ličnim dolaskom na adresu:

Kneginje Zorke 5, Beograd - Vračar

Telefonom:

060 6001 655

Email-om:

poslati CV na

poslovi@ozbulevar.rs

Gradovi
Kać

Pozicije posla

Operater u kontroli kvaliteta (m/ž)   10

Kategorije
  • Poslovi u proizvodnji
Obrazovanje
  • Srednja škola

do isteka 20 dana