Tražimo menadžera za jedan hotel koji se nalazi u centru grada.

Opis posla – menadžer hotela:

  • planira i dodjeljuje radne zadatke svim zaposlenim u svim službama hotela, na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou
  • kontroliše rad i međusobnu saradnju svih službi u hotelu po zahtevu direktora
  • sastavlja mesečne izveštaje o aktivnostima svih zaposlenih,
  • kontroliše primenu važećih i formira nove operativne standarde i procedure
  • odgovoran je za organizaciju i nesmetan tok poslovnog procesa u skladu sa pravilima poslovanja
  • učestvuje u odabiru kandidata za posao u svim službama hotela
  • informiše direktora društva o pruženim uslugama gostima i svim operativnim aktivnostima vezanim za rad hotela.
  • aktivno učestvuje u komunikaciji sa poslovnim partnerima u cilju sagledavanja prednosti i mana poslovnog procesa
  • predlaže direktoru mere u cilju efikasnijeg poslovanja i organizacije rada za svoj rad direktno je odgovoran direktoru društva

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mestu u hotelskom poslovanju minimum 3 godine
  • Viši nivo znanja engleskog jezika (poslovni engleski, govorni i pisani)
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije i da je aktivan vozač
  • Poznavanje rada u hotelskom operativnom sistemu (Pro Soft je prednost)

Sposobnosti:

  • Liderske sposobnosti
  • Profesionalno ponašanje
  • Sposobnost rešavanja problema i donošenja odluka
  • Komunikativnost
  • Prilagodljivost
  • Organizacione sposobnosti

Prijavite se za posao MENADŽER HOTELA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 3650-156

tel; +381 (11) 3650-157

mob. info tel; 060/5555-823

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 - Birčaninova 42

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 cas

sub 8-12 cas.

Prijave za posao i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom Menadžer hotela

Napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar.

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer hotela   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
  • Ekonomija i menadžment
Obrazovanje
  • Fakultet