Šumice, Voždovac

Opis posla:

  • Pruža povratne informacije generalnom direktoru, posebno povratne informacije o pruženim uslugama gostima kao i povratne informacije o operativnim aktivnostima
  • Kontroliše primenu i formira nove operativne standarde i procedure
  • Prati i organizuje rad i saradnju između radnih jedinica
  • Prati zakonske propise i stara se o njihovoj pravilnoj primeni
  • Stara se o disciplini i kvalitetnom obavljanju poslova i organizacije rada
  • Predlaže direktoru mere u cilju efikasnijeg poslovanja i organizacije rada
  • Neposredno je uključen u operacionalizaciju svih poslova iz domena zaštite i bebednosti: gostiju, osoblja i objekta
  • Bavi se upravljanjem zaposlenima uključujući pokrivenost i nadzor tokom čitavog dana

Uslovi:

  • VII stepen stručne spreme
  • Iskustvo na istom ili sličnom radnom mestu u hotelskom poslovanju minimum 3 godine
  • Viši nivo znanja engleskog jezika (poslovni engleski, govorni i pisani)
  • Dobro poznavanje rada na računaru
  • Poznavanje rada u hotelskom operativnom sistemu Pro Soft je prednost

Sposobnosti:

  • Liderske sposobnosti
  • Profesionalno ponašanje
  • Sposobnost rešavanja problema i donošenja odluka
  • Komunikativnost
  • Prilagodljivost
  • Organizacione sposobnosti

Prijavite se za posao MENADŽER HOTELA na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-72-57

tel: +381 (11) 344-33-81

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 cas

sub 8-12 cas.

Prijave za posao i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite,

napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Menadžer hotela   1

Kategorije
  • Turizam i ugostiteljstvo
Obrazovanje
  • Fakultet