Uslovi:

  • Nezaposlena lica i studenti koji mogu raditi na duže
  • Angažman na duži vremenski period, makar 4 meseca rada
  • Radno mesto: Inđija, Stara Pazova, Nova Pazova

Opis posla:

  • Pakovanje gotovog proizvoda u transportne kutije i otprema u magacin
  • Doprema repromaterijala na proizvodnu liniju i otprema repromaterijala sa proizvodne linje
  • Čišćenje i održavanje radnog prostora.

Prijavite se za poziciju MAGACIONER na brojeve telefona omladinske zadruge:Prijavite se za poziciju MAGACIONER na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel; +381 (11) 344-72-57

mob. info tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 1 – Kneginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas.

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

sa naznakom MAGACIONER - PAKER,

napišite i Vaš članski broj jako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Inđija
Stara Pazova
Nova Pazova

Pozicije posla

Magacioneri / pakeri   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola