Tražimo radnike za poziciju carinskog referenta u Novom Sadu i Krnješevcima.

Uslovi:

  • Rad u dve smene, 12 sati traje smene
  • Postoje dnevne i noćne smene
  • 165 din/h
  • Rad na duži vremenski period
  • Poželjno je radno iskustvo
  • Posedovanje carinske agenture (poželjan uslov)
  • Srednja stručna sprema, poželjno saobraćajna škola

Glavna zaduženja:

  • Priprema dokumentacije za carinski postupak (smeštaj robe pod carinski nadzor, izrada tranzitnih dokumenata - NT dokument)
  • Učestvovanje u postupku carinjenja robe (priprema dokumentacije za uvozne i izvozne carinske postupke, izrada carinskih deklaracija: C1-C9)
  • Preuzimanje i dostava dokumentacije (odvajanje uvozne dokumentacije i slanje iste klijentu)
  • Redovna komunikacija sa klijentom u svim fazama postupaka

Prijavite se za posao CARINSKI REFERENT na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel; 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica 2 - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu:

poslovi@ozbulevar.rs

(sa naznakom za koji posao se prijavljujete)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu

www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd
Novi Sad
Stara Pazova

Pozicije posla

Carinski referent   1

Kategorije
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola