Tražimo studentkinje završnih godina, pri tome da studentkinje fakulteta društvenih nauka imaju prednost.

Uslovi:

  • Neophodno znanje engleskog jezika
  • Neophodno poznavanje rada na računaru
  • Stepen stručne spreme: VII stepen, visoka stručna sprema, minimum završne godine fakulteta
  • Radno vreme od 15 h do 22 h radnim danima i svake druge subote
  • Angažovanje od 7. maja do 15. juna
  • Cena radnog sata 185 dinara

Opis posla:

  • Administrativni poslovi front deska
  • Kontakt sa klijenti

Prijavite se za posao ADMINISTRATIVNI POSLOVI na brojeve telefona omladinske zadruge:

tel: +381 (11) 344-33-81

tel: +381 (11) 344-72-57

mob. tel: 060/6000-290

Omladinska Zadruga Bulevar

Poslovnica - Knjeginje Zorke 5

11000 Beograd -Srbija, Savski Venac

radno vreme: pon-pet 8-17 čas

sub 8-12 čas

Prijave i CV biografije možete poslati na email adresu: poslovi@ozbulevar.rs (sa naznakom za koji posao se prijavljujete i u kom gradu živite, napišite i Vaš članski broj ako ste već član naše omladinske zadruge Bulevar)

Kandidati se mogu prijaviti u Omladinsku zadrugu BULEVAR lično ili E-poštom.

Više o ponudi poslova na sajtu www.poslovi-omladinska-zadruga.com

Nisi član omladinske zadruge Bulevar. Učlani se ovde, potrebna dokumentacija.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Administrativni poslovi   1

Kategorije
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola