Za teritoriju Beograda

2 izvršioca

Uslovi:

  • Minimum SSS
  • Obavezno poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Znanje engleskog jezika (zbog saradnje sa inopartnerima)
  • Minimum 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima

Opis posla:

  • Promet robe i usluga iz delatnosti poslodavca
  • Istraživanje tržišta i pronalaženje potencijalnih kupaca
  • Odgovornost za izbor solventnih kupaca i naplatu prodate robe
  • Uspostavljanje i održavanje stalnog kontakta sa kupcima i dobavljačima
  • Analiziranje potreba kupaca
  • U skladu sa potrebama tržišta davanje predloga za proširenje asortimana
  • Ažurno vođenje sve potrebne komercijalne dokumentacije
  • Odgovornost za pravilnu primenu propisa o načinu prodaje robe i formiranju cena

Prijave slati elektronskim putem.

Gradovi
Barajevo
Beograd
Grocka
Zemun
Rakovica
Čukarica
Šimanovci
Novi Beograd

Pozicije posla

Komercijalista na terenu   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola