Mesto rada: Vrbas

Opis posla:

  • sakupljanje i sastavljanje dokumentacije, carinskih deklaracija, svih potrebnih priloga i druge carinske dokumentacije s područja međunarodne špedicije u skladu sa zakonima i propisima, nalozima i zaduženjima
  • prijem i obrada dolazećih dokumenata
  • prikupljanje informacija i dokumentacije za obavljanje nekog od carinskih postupaka
  • svrstavanje robe prema Carinskoj tarifi
  • popunjavanje carinske i druge prateće dokumentacije radi carinjenja
  • kontrola carinske dokumentacije po dozvoljenom carinskom postupku
  • obavljanje drugih poslova i zadataka po posebnim nalozima i zaduženjima

Uslovi za kandidate:

  • licenca carinskog zastupnika
  • minimum IV stepen stručne spreme
  • obavezno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima najmanje 3 godine
  • izražene komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • funkcionalna znanja: aktivno služenje MS Office paketom

Zaposlenima nudimo:

  • stimulativnu zaradu
  • dinamično okruženje, sa mogućnošću usavršavanja i napredovanja
  • rad u dinamičnom i pozitivnom timu i stručno usavršavanje po evropskim standardima
  • Prijave mogu podneti svi zainteresovani kandidati iz Beograda, Vrbasa, Novog Sada i okoline.
  • Prevoz obezbeđen.

Ukoliko ste se prepoznali u ponuđenim pozicijama, a ponuđeno radno mesto predstavlja Vam lični izazov, onda bi nam bila čast da postanete deo našeg tima.

Očekujemo Vaše prijave.

Rok za konkurisanje: 01.08.2018.

Gradovi
Beograd
Novi Sad
Vrbas

Pozicije posla

Carinski agent - špediter   1

Kategorije
  • Transport i logistika
Obrazovanje
  • Srednja škola