(QA / QC inženjer)

Beograd

Opis posla:

  • Inženjer za kvalitet (QA / QC inženjer):
  • Izrada planova kontrolisanja i ispitivanja za izradu i izvođenje radova na opremi, delovima i sudovima pod pritiskom (u skladu sa važećim standardima SRPS EN ISO 17635, EN 12952-6, SRPS EN 1435, ЕN 12952, ISO 9000, PED 97/23/EC modul H1...).

Uslovi:

  • VS ili VSS, mašinski fakultet, kandidati usmerenja: Inženjer za zavarivanje, inženjer termotehnike, termoenergetike, procesne tehnike...;
  • Rad na računaru (MS Office, AutoCAD...);
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme posle probnog perioda;
  • Timski rad;
  • Napredak u kompaniji;
  • Redovna primanja;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja.

Svi zainteresovani kandidati mogu da pošalju svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 21.11.2018.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer za kvalitet   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet