(VI ili VII stepen stručne spreme)

Mesto rada: Beograd, potencijalno angažovanje u zemljama EU

Opis posla:

  • Inženjer objekta (mašinski inženjer VI ili VII stepen stručne spreme):
  • Planiranje izvođenja radova, izrada termin planova za izvođenje radova, izrada tehnologije demontažno montažnih radova za određeni objekat, organizacija rada na gradilištu, praćenje i rukovođenje radovima na gradilištu, pravljenje dnevnih i nedeljnih planova za uspešno izvršenje posla, komunikacija sa investitorom.

Uslovi:

  • Inženjer objekta (mašinski inženjer VI ili VII stepen stručne spreme) – angažovanje u zemljama EU:
  • VS ili VSS, mašinski fakultet, kandidati usmerenja: inženjer za zavarivanje, inženjer termotehnike, termoenergetike, procesne tehnike...;
  • Rad na računaru (MS Office, AutoCAD...);
  • Poželjno posedovanje vozačke dozvole B kategorije;
  • Poželjno iskustvo rada na sličnim poslovima;
  • Prednost imaju kandidati sa dvojnim državljanstvom (R. Srbije i državljanstvom neke od članica Evropske unije);
  • Prednost imaju kandidati sa znanjem engleskog ili nemačkog jezika.

Nudimo:

  • Mogućnost zaposlenja na neodređeno vreme posle probnog perioda;
  • Timski rad;
  • Napredak u kompaniji;
  • Redovna primanja;
  • Mogućnost ličnog i profesionalnog razvoja.

Svi zainteresovani kandidati mogu da pošalju svoj CV elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 21.11.2018.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Inženjer objekta - mašinski inženjer   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Fakultet