Novi Sad

Opis posla:

  • Komunikacija sa novim i postojećim klijentima
  • Davanje konsultantskih usluga u oblasti menadžment sistema
  • Implementacija i održavanje procedura i korisničkih uputstava prilagođenim klijentima i njihovoj oblasti poslovanja
  • Obilazak klijenata
  • Održavanje IN-HOUSE obuka

Uslovi za kandidate:

  • Viša ili visoka stručna sprema - Inženjerski menadžment ili drugi organizacioni smer, poželjno FTN, FON ili mašinski fakultet
  • Poželjno poznavanje ISO standarda
  • Analitičnost, sistematičnost, samoinicijativnost i odgovornost
  • Odlično znanje engleskog jezika
  • Poželjno znanje nemačkog jezika
  • Sposobnost organizovanja posla, multitaskinga i timskog rada
  • Odlično znanje rada na računaru (MS Office)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog usavršavanja
  • Profesionalno radno okruženje puno dinamike i izazova
  • Rad u timu talentovanih i ambicioznih mladih ljudi
  • Mogućnost napredovanja

Rok za konkurisanje: 04.04.2018.

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Konsultant u oblasti menadžment sistema   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Fakultet