(mašinske struke)

Opis poslova:

  • Programiranje numeričkih mašina,administriranje crteža u elektronskim formatima
  • Praćenje i predlog unapređanja na radu i održavanje mašina
  • Vođenje prateće dokumentacije,izvršenje zadataka
  • Obezbeđivanje i održavanje nivoa kvaliteta proizvodnih komponenti
  • Analiza kvantitativnih podataka na osnovu proizvedenih komponenti
  • Kontinuirano obezbeđivanje ciklusa učenja na osnovu devijacija u procesima ili komponentama
  • Pružanje podrške za podešavanje novih parametara na mašinama

Neophodni uslovi:

  • IV - stepen stručne spreme – mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje
  • Poželjno radno iskustvo od najmanje godinu dana profesionalnog rada na programiranju numeričkih mašina
  • Rad na računaru (MS Office, poznavanje rada u AutoCAD-u / Corel DRAW-u,Solid Works,Hyper Mill)
  • Otvorenost ka usavršavanju i izražena sposobnost prenošenja znanja članovima tima
  • Izražen osećaj za odgovornost,tehnička orijentisanost,dobre komunikacione veštine
  • Znanje engleskog jezika-osnovni nivo poslovne komunikacije i tehničkog razumevanja
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije sa vozačkim iskustvom

Karakteristike:

  • Spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Spremnost za stalno učenje i usavršavanje

Ono što mi nudimo:

  • Rad u međunarodnom okruženju
  • Mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija,za kandidate koji uđu u najuži izbor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Tehničar proizvodnje   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Srednja škola