Opis poslova:

  • Izrada mašinskih delova projekata
  • Kontrolu izvršavanja datog projekta
  • Statistička i dinamička analiza mehaničkih konstrukcija
  • Rešavanje problema u projektovanju i razvoju
  • Testiranja vezana za pojedina konstruktivna rešenja mašinskih delova ili celokupnih mašina
  • Sprovođenje eksperimentalne analize naprezanja
  • Sistemsko ispitivanje proizvedenih komponenti
  • Organizovanje održavanja i remontnog obnavljanja mašine
  • Projektovanje alata i procedura proizvodnje
  • Izrada tehničke dokumentacije – tehničko-tehnoloških karakteristika i uputstava
  • Pisanje izveštaja
  • Programiranje numeričkih mašina

Neophodni uslovi:

  • VI-VII stepen stručne spreme
  • Poželjno radno iskustvo
  • Rad na računaru (MS Office, poznavanje rada u AutoCAD-u / Corel DRAW-u,Solid Works,Hyper Mill)
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije sa vozačkim iskustvom

Karakteristike:

  • Spremnost kako za timski, tako i za individualni rad
  • Spremnost za rad u dinamičnom okruženju
  • Spremnost za stalno učenje i usavršavanje

Ono što mi nudimo:

  • Rad u međunarodnom okruženju
  • Mogućnost kontinuiranog usavršavanja

U procesu selekcije za navedene pozicije predviđena je praktična i teorijska provera primenjivog znanja i traženih kompetencija,za kandidate koji uđu u najuži izbor.

Gradovi
Subotica

Pozicije posla

Mašinski inženjer   1

Kategorije
  • Mašinstvo
Obrazovanje
  • Viša škola