Opis posla:
  • Prevoz sopstvenih proizvoda metalske struke u zemlji i inostranstvu
  • Prevoz repromaterijala crne i obojene metalurgije u zemlji
  • Organizacija utovara, obezbedjenja tereta, istovara
  • Održavanje osnovne tehničke ispravnosti i urednosti vozila
  • Rad na drugim poslovima u proizvodnji po potrebi

Uslovi:
  • Stručna sprema u navedenom zanimanju, odnosno odgovarajuće kategorije
  • Radno iskustvo od minimum dve godine na poslovima vozača u domaćem ili medjunarodnom transportu
  • Poznavanje propisa i zakona na polju radnog vremena vozača i posade vozila
  • Poznavanje carinskih procedura prilikom izvoza robe
  • Odgovornost i posvecenost poslu
  • Spremnost za usavršavanje i učenje
  • Spremnost za rad u timu
  • Obavezna vozačka dozvola B, C, E kategorije
  • Uverenje da nije osudivan
  • Lekarsko uverenje za odgovarajuće kategorije

Nudimo:
  • Kvalitetnu obuku
  • Redovnu isplatu zarada
  • Stalni posao

Primljeni kandidati posle probnog rada, imaju mogućnost zasnivanja radnog odnosa na odredjeno - neodređeno vreme.

Kandidati koji se jave, a ne ispunjavaju gore navedene uslove, neće biti kontaktirani!

Molimo Vas da svoju prijavu i biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem na

e-mail:  konkursi@metalnomijatovic.com

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Vozač B, C, E kategorije   2

Kategorije
  • Transport i logistika
  • Saobraćaj
Obrazovanje
  • Srednja škola
Status posla
  • Puno radno vreme
Osnovna znanja i veštine
  • Upravljanje viljuškarom
  • Upravljanje auto dizaicom

Do popune