Opis posla:

  • Instalacija opreme
  • Podešavanje elektro i mehaničkih sklopova uređaja
  • Preventivno održavanje opreme
  • Dijagnostika i popravka nastalih kvarova,
  • Utvrđivanje postojećeg stanja uređaja i opreme;
  • Učestvovanje u tehnološkim rešenjima – procena vrste i obima kvara i otklanjanje istih
  • Predlaganje nabavke potrebnih rezervnih delova
  • Čitanje i tumačenje tehničkih crteža
  • Identifikacija mašinskih materijala i delova
  • Korišćenje mašinskih mernih instrumenata
  • Primena normi dobre upotrebe i redovnog održavanja mašina, pribora i mernih instrumenata za montažu mašinskih delova

Kvalifikacije za radno mesto:

  • Minimum IV stepen stručne spreme, Tehničke struke; Preferencijalno VI sss elektro ili mašinske struke;
  • Poznavanje osnova hidraulike, pneumatike i mehanike smatra će se kao prednost
  • Poznavanja priključivanja mašina na struju i rad sa visoko naponskom strujom
  • Prethodno radno iskustvo u oblastima mehanike, bravarskih poslova ili rad na održavanju cnc mašina.

Ostalo:

  • Znanje engleskog jezika smatra će se kao prednost

Očekujemo Vaše prijave.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Elektromehaničar u odeljenju održavanja mašinske obrade   1

Kategorije
  • Mašinstvo
  • Elektrotehnika
Obrazovanje
  • Srednja škola