Opis posla:

  • Servisiranje biciklističke i skijaške opreme
  • Izdavanje opreme za rentu klijentima
  • Servisiranje i odrzavanje urednosti opreme za rentu
  • Održavanje urednosti objekta i oko objekta

Uslovi:

  • Radno iskustvo u radu sa ručnim alatom
  • Poželjno poznavanje biciklističke mehanike
  • Poželjno znanje engleskog jezika
  • Minimum obrazovanja srednja stručna sprema

Tražene osobine:

  • Razvijena veština dobre komunikacije
  • Ljubaznost, uslužnost
  • Odgovornost
  • Organizovanost
  • Visok stepen samoinicjative i samostalnosti u radu
  • Spremnost na timski rad

Nudimo vam:

  • Profesionalnu obuku za servisera biciklističke i skijaške opreme
  • Rad u mladom, pozitivnom i dinamičnom timu
  • Mogućnost stalnog zaposlenja
  • Stimulativnu zaradu
  • Radno vreme (7 sati) organizovano u dve smene
  • Rad vikendom obavezan (neradni dan, jedan dan u nedelji od ponedeljka do petka)

UKOLIKO ISPUNJAVATE NAVEDENE USLOVE MOLIMO VAS DA CV(BIOGRAFIJU) POŠALJETE ELEKTRONSKI.

Gradovi
Beograd

Radnik/radnica na poslovima servisiranja i rentiranja bicikala i skijaške opreme   1

Kategorije
  • Tehničke usluge i održavanje
  • Ostalo
Obrazovanje
  • Srednja škola