Uslovi:

  • Minimum VSS, ekonomski fakultet,
  • Najmanje 5 godina radnog iskustva na knjigovodstvenim poslovima, idealno u kožarskoj industriji
  • Detaljno poznavanje poreskog zakonodavstva i MSFI
  • Odlično poznavanje rada na računaru, prednost je poznavanje knjigovodstvenog programa SOFTKOM (ERP) i drugi poslovni softver.
  • Poštovanje rokova i detaljnost u radu
  • Organizovanost i samostalnost u radu
  • Spremnost na timski rad
  • Odgovornost
  • Poželjno poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • Knjiženje ulaznih faktura – troškova, kao i ulaznih kalkulacija materijala, robe i proizvodnje
  • Priprema podataka za obračun PDV-a i ostalih poreskih prijava
  • Obezbedjuje neophodne elemente za pravilnu analizu finansijskih podataka
  • Podrška operativnom osoblju u analizi i optimizaciji njihovih rezultata
  • Samostalno knjiženje poslovnih promena
  • Izrada IOS-a, opomena i obračun zateznih kamata kupcima
  • Praćenje i usklađivanje salda-konta kupaca i dobavljača
  • Platni promet, knjiženje dinarskih i deviznih izvoda
  • Blagajničko poslovanje-dinarsko i devizno
  • Unos dugotrajne materijalne imovine, obračun amortizacije
  • Unos i knjiženje sitnog inventara
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za poreske potrebe-obrazac PD, račun dobiti i gubitka, bilansa, beleške, obračun propisanih naknada
  • Izrada završnih godišnjih izveštaja za potrebe statistike i javne objave
  • Praćenje zakonskih propisa iz područja računovodstva i finansija
  • Obračun PDV-a
  • Magacinsko poslovanje
  • Samostalno knjiženje ulaznih, izlaznih dinarskih i deviznih faktura
  • Vršenje kontrole ispravnosti dokumentacije
  • Robno knjigovodstvo

Svi zainteresovani bi trebali da pošalju svoju biografiju sa fotografijom na e-mail:

posao@manual.rs

ili na adresu:

MANUAL

Bulevar Patrijarha Pavla br. 2

21000 Novi Sad

Gradovi
Novi Sad

Pozicije posla

Računovođa / samostalni knjigovođa   1

Kategorije
  • Računovodstvo i revizija
  • Ekonomija i menadžment
  • Administracija
Obrazovanje
  • Fakultet

do isteka 8 dana