(više izvršilaca, Požarevac)

Opis posla:

  • Kreiranje narudžbenica i plan realizacije istih
  • Vođenje evidencije o porudžbenicama i praćenje rokova isporuke
  • Organizacija logistike
  • Organizacija i kontrola vođenja potrebne dokumentacije
  • Operativne dnevne radne aktivnosti
  • Komunikacija , pregovaranje i održavanje kvalitetnih odnosa sa dobavljačima u zemlji i inostranstvu
  • Koordinacija sa ostalim službama

Uslovi:

  • Napredno vladanje MS Office paketom (posebno Excel)
  • Obavezno znanje engleskog jezika
  • Poželjno radno iskustvo na poslovima nabavke
  • Odlične veštine komunikacije i pregovaranja
  • Samostalnost u radu
  • Odgovornost
  • Poštovanje rokova
  • Sposobnost za individualni i timski rad

Ukoliko ste zainteresovani da se pridružite našem timu, svoju prijavu uz radnu biografiju i motivaciono pismo pošaljite na mail adresu: konkurs@fashion-luna.com

Samo kandidati koji uđu u uži izbor biće kontaktirani.

Gradovi
Požarevac

Pozicije posla

Asistent nabavke m/ž   1

Kategorije
  • Prodaja i trgovina
  • Transport i logistika
  • Administracija
Obrazovanje
  • Srednja škola