Radno mesto Beograd

Regionalni menadžer prodaje biće odgovoran za razvoj i održavanje prodajne mreže, prodaju i distribuciju, planiranje rada na terenu, kao i za unapređenje prodaje robnih marki «Lomax Company» d.o.o. u svom regionu.

Od kandidata očekujemo:

  • Obavezno radno iskustvo na poslovima rukovođenja prodajom robe široke potrošnje od minimum 3 godine.
  • Poznavanje regiona i robe široke potrošnje.
  • Analitičke i prezentacijske sposobnosti, kao i sposobnosti obavljanja više zadataka u isto vreme.
  • Sposobnost vođenja i upravljanja drugim ljudima.
  • Poznavanje rada na računaru (Outlook Express, Word, Excel).
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Kratak opis posla:

  • Izrada i realizacija plana prodaje.
  • Kontrola naplate potraživanja i učestvovanje u naplati potraživanja.
  • Analiza prodaje po agentu, kupcima i brendu.
  • Inicijativa za unapredjenje prodaje i pracenje procesa do same realizacije.
  • Redovni obilasci i kontrola rada agenata prodaje na terenu.
  • Izrada nedeljnih i mesečnih izveštaja.
  • Uključivanje u tekućem radu sa LKA i godišnje pregovaranje sa njima.

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, komunikativni ste i zainteresovani za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam odlične uslove za rad, mogućnost da u potpunosti iskažete svoje profesionalne sposobnosti i veliku mogućnost napredovanja.

Očekujemo da nam pošaljete Vaš CV sa fotografijom na e-mail:

prodaja@lomax-company.com

sa naznakom «Za konkurs». Biće kontaktirani samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je otvoren do 18.12.2017.

Gradovi
Beograd

Pozicije posla

Regionalni menadžer prodaje   1

Kategorije
  • Ekonomija i menadžment
  • Prodaja i trgovina
Obrazovanje
  • Srednja škola